Profil spoločnosti

Image 01

Spoločnosť Dolux SK s.r.o., bola založená v roku 1998 a sídli v Spišskej Novej Vsi. Zámerom zakladateľov spoločnosti bolo nadviazať na predošlé bohaté poznatky a skúsenosti pri realizáciách priemyselných podláh v Západnej Európe, v PoĽsku, Českej republike a na Slovensku. Od svojho založenia sa spoločnosť snaží pružne reagovať na špecifické požiadavky domáceho a zahraničného trhu, uspokojiť ich svojim profesionálnym prístupom, a maximálnou kvalitou realizovaných priemyselných podláh.

Ciele spoločnosti

Cieľom firmy je dodávka a realizácia kvalitných priemyselných podláh, ktoré spĺňajú všetky, i tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka a konkrétnych prevádzok. Svojim pružným a vysoko profesionálnym prístupom firma usiluje o neustále zdokonaľovanie a skvalitňovanie ponúkaných služieb a poskytovanie komplexného, odborného servisu záujemcom v tejto oblasti.

Certifikáty kvality

Spoločnosť Dolux SK s.r.o., je certifikovanou aplikačnou firmou pre realizáciu pancierových betónových podláh. Pri práci používame výhradne produkty, ktoré sú platne certifikované v Slovenskej republike, prípadne majú európsky certifikát kvality ISO 9001 (zahraničné produkty).

Image 04

Profil spoločnosti

Spoločnosť Dolux SK s.r.o., bola založená v roku 1998 a sídli v Spišskej Novej Vsi. Zámerom zakladateľov ...

Image 05

Betónové konštrukcie

Nosná betónová doska musí byť z hľadiska svojej špecifikácie daná návrhom projektanta na základe ...

Image 01

Priemyselné podlahy

V stavebníctve sú charakterizované neustále sa zvyšujúcimi nárokmi a požiadavkami zákazníkov,...

Image 05

Svetové trendy

Základom pre dosiahnutie optimálneho výsledku v projektovaní priemyselnej podlahy je možnosť...

Image 02

Dolux blog

Spoločenské a športové podujatia firmyDolux SK s.r.o. hokejové turnaje Dolux Cup a iné...